Mám už za sebou kurz Tlačítko po tlačítku 1
Lákají mě rychlý polomanuální režimu, které zrychlí mé focení
Chtěl bych se naučit fotit do nejkvalitnějšího možného formátu RAW a také s bleskem

Ve pokračování kurzu Tlačítko po tlačítku 2 se naučím přesně to, co fotografy dělí od cvakálků. Můj foťák  bude totiž neustále zapnutý a v akci. Na kurzu se o mě postarají učitelé, kterým záleží především na tom, ať se naučím to, co se naučit chci.

Žádná nuda, žádná zbytečná teorie, tady se hlavně fotí! Úplně polopatě mi budou vysvětleny základní pravidla fotky tak, že si je zapamatuju na celý život. Čeká mě spousta praktických tipů a triků, abych ihned po kurzu mohl dělat zásadně lepší obrázky. Vše si také vyzkouším na krásné modelce.

CO SE  V DRUHÉM DÍLU KURZU MIMO JINÉ NAUČÍM?

1. Fotit ve dalších expozičních režimech A(v), S (Tv), což znamená, že budu fotit pohotověji a rychleji. 🙂

2. Rozmazat pozadí za pohybujícím se objektem, aby akce vypadala dynamičtěji.

foto: Hanka Stanjurová, účastnice našich kurzů

3. Naučím se fotit s vestavěným bleskem uvnitř i venku tak, že na snímku nebude poznat a jen lehce prozáří obličej a dodá jiskru do očí.

4. Vyzkouším si focení do bezztrátového formátu RAW a nebudu chtít už ani jinak fotit. Zjistím i možnosti úpravy RAWů v počítači.

5. Naučím se fintu, jak fotit kvalitně i za špatných světelných podmínek, a to bez stativu a nutnosti zvyšovat extrémně ISO!

6. Naučím se na fotce vnímat směr světla tak, aby mé portréty už nikdy neměly nežádoucí stíny v obličeji.

7. Ochutnám kouzlo protisvětla a možná, že už nebudu chtít fotit ani jinak.

Všechno ti vysvětlíme naprosto polopatě ve skupině maximálně 8 lidí. Focení si vyzkoušíš na krásné modelce nebo modelovi. Při počtu 7-8 účastníků zajistíme hned modely dva, takže se nemusíš bát, že by ses k focení nedostal.

Výběr modelů a modelek, kteří chodí pózovat na kurzy:

Tento kurz je pro mě, pokud jsem absolvent kurzu Tlačítko po tlačítku 1.

Termíny jsou vypsány obvykle na PÁTKY v čase 9:00-17:30 při minimálním počtu 4 přihlášených účastníků. V poledne si dám přestávku a půjdu společně s jinými účastníky na oběd  do nedaleké restaurace (není v ceně kurzu, protože někdo má jídlo s sebou).

JE FÉR SI ŘÍCT I PODMÍNKY A DODRŽOVAT JE:
Rezervaci místa na kurzu budu mít jistou až po zaplacení kurzovného. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat  bezplatně min. 7 dní před konáním rezervovaného termínu. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat i maximálně ještě 3 dny předem, ale bude mě to stát už 600 Kč navíc. Pokud kurz zruším 2 dny předem, nemůžu už počítat s tím, že mi budou vráceny peníze. Je to z toho důvodu, že každý kurz má své provozní náklady, které jsou vázány na určitý počet účastníků. Při pozdním zrušení již někdy není možné oslovit jiné zájemce. Jiná situace je, pokud seženu za sebe náhradníka nebo se fotoškole přihlásí jiný zájemce místo mě. V tomto případě můžu počítat, že dostanu zpět celou částku.

CO SI S SEBOU VEZMU NA KURZ?

• jakoukoliv zrcadlovku nebo bezzrcadlovku s hledáčkem alespoň se základním objektivem, ideální pro rozmazání pozadí však bude pevná padesátka nebo jiný objektiv s vysokou světelností
  • plně nabitou baterku a nabíječku
  • prázdnou kartu – alespoň na 500 fotek
  • vlastní přezutí
  • v případě zimy teplé oblečení a obutí na ven, pokud neprší, nesněží nebo není mínus, fotí se i venku

Cena balíčku: 2870Kč (v ceně bezedný nápojový kelímek: čaj, káva a voda)

Tento kurz pořádá společnost Mojefotoškola s.r.o.

Fotokurzy probíhají na těchto místech:

OSTRAVA

TERMÍNY:
čas a místo si vyberete později
31.05.2024gCaliCal
Ostrava (mapa)